TRENINGI PERSONALNE

ZAINWESTUJ W SIEBIE !!!

TRENING PERSONALNY jest szyty na miarę- jest dopasowany indywidualnie do potrzeb trenującego.

Trenując z naszym trenerem Hubertem Migaczew bez wątpienia wykorzystasz każdą minutę treningu efektywnie.

Każdy trening przybliża Cię do postawionego wcześniej celu, ponieważ indywidualnie dobrany dla Ciebie zestaw ćwiczeń systematycznie podnosi Ci poprzeczkę.

Trening personalny to gwarancja tego, że Twoja motywacja będzie wzrastać z każdym dniem. Nic tak nie motywuje do dalszej pracy jak dobre rezultaty, które osiągamy!

Ćwicząc z trenerem zmniejszasz ryzyko kontuzji, ponieważ trener czuwa nad poprawną techniką wykonywania ćwiczeń, koryguje błędy, a także dba o bezpieczeństwo podczas treningu.

Trener jest osobą na właściwym miejscu, o czym świadczy jego doświadczenie, wiedza merytoryczna, która jest poparta licznymi szkoleniami i kursami trenerskimi.

Trening personalny jest dla każdego- jeśli chcesz wrócić do formy po przerwie, masz problemy zdrowotne lub dużą nadwagę, brakuje Ci motywacji,
chcesz wreszcie zrobić coś dla siebie wybierz tę formę zajęć.

Prawdą jest, że cena treningu personalnego nie jest najniższa, ale za ceną przemawia naprawdę wysoka jakość. Szybko przekonasz się, że to NAJLEPSZA INWESTYCJA W SIEBIE.

Lepszym rozwiązaniem jest wykupienie pakietu z kilkoma treningami. Stanowi to dodatkową motywację- szkoda rezygnować z czegoś za co się zapłaciło ????????Chcesz poznać naszą ofertę? Przyjdź do Fenix Fight Club lub napisz albo zadzwoń- to nic nie kosztuje ????

W FENIXIE nasz Trener zmieni Twoje życie i zdrowo ukształtuje Twoją sylwetkę, satysfakcja gwarantowana!!!!!!

Możesz wykupić również trening personalny w prezencie dla kogoś bliskiego. Na pewno nie pożałujesz !!!