FENIX FIGHT CLUB

Nasz klub to coś więcej..


Z ogromną przyjemnością witamy wszystkich  na stronie FENIX FIGHT CLUB.
 
Naszym priorytetem jest wysoki standard usług oraz zadowolenie klientów. Dlatego stale dbamy o odpowiedni dobór zarówno kadry instruktorskiej, jak i personelu. Wykwalifikowani trenerzy zapewniają komfort, wysoki poziom oraz bezpieczeństwo ćwiczeń.
 
Poprzez swoje indywidualne, szerokie doświadczenie oraz pracę z Klientami, naprawdę rozumiemy ich prawdziwe potrzeby, problemy, możliwości czasowe i przyzwyczajenia. Jesteśmy nowocześni – ale jednocześnie mamy stabilny system wartości. Jesteśmy profesjonalni – a sport i zdrowy styl życia to nasza pasja.
 
Jeżeli ktoś myśli że nie da rady, że nie potrafi, że nie dorówna ćwiczącym na naszych treningach…Nic bardziej mylnego! Każdy może spróbować, czy to krucha kobietka, nieśmiały młodzieniec czy też zapalony wielbiciel siłowni.
 
Przyjdź zapraszamy.
 
Każdy trenuje na miarę swoich możliwości a z czasem pod okiem najlepszych trenerów te możliwości rosną. Stajemy się odważniejsi, sprawniejsi i poznajemy nowych ciekawych ludzi.
 
Nasz klub to coś więcej.. To wspólne dążenie do celu, wspólne kibicowanie, fajne imprezy integracyjne. Tworzymy grono przyjaciół do którego każdy może dołączyć, wszystkich przywitamy z uśmiechem. Zapraszamy!
 
Działamy od 2005 roku. Współpraca z Dzielnicą Pragą Północ oraz Biurem Sportu Urzędu Miasta st. Warszawy daje szansę startu dla naszej młodzieży  w zawodach sportowych  i imprezach krajowych oraz zagranicznych. Utrzymywanie kontaktów oraz wymianę doświadczeń z krajowymi i zagranicznymi klubami.

Hubert Migaczew i jego podopieczni w dzień dobry TVN zobacz.
"Tato" - ODC. 2. Tata-bokser: "Funkcja ojca i funkcja trenera łączy mi się w jedno"